Изработка на сайт

Казанлък инфо

Елате в Габрово

Янтра се наложи категорично на Ком Миньор

Младите надежди на "Янтра" победиха категорично съперника си "Ком Миньор" /Берковица/ на стадион "Априлов". Срещата беше от 11-я кръг на първенството в "А" група на зона Велико Търново.

В не много динамичен мач юношите на "Янтра" се наложиха с 4:1. Двата отбора не показаха голям хъс за игра и повече се разхождаха по терена от колкото да тичат и да създават ситуации. "Ком Миньор" беше отборът, който откри резултата след куриозен гол. След изпълнение на статичен удар топката рикошира в страничната греда, удари се в гърба на вратаря Станислав Станчев и влезе във вратата. Така гостите от Берковица поведоха в резултата. По-късно Мишо Михалев възстанови равенството след рейт на Бисер Блажев по десния фланг.

През второто полувреме момчетата на Николай Василев навлязоха в ритъм и не даваха на противниковия отбор никакъв шанс. През това второ полувреме "Янтра" допълни отще три гола към актива си. Първият гол падна малко след началото на полувремето. Михо Михалев центрира прецизно от пряксвободен, а Бисер Блажев насочи топката с глава към вратата, с което отбора на "Янтра" поведе с един гол - 2:1. Третият гол за домакините вкара резервата Павел Певчев след точно подаване на Михалев. Крайното 4:1 дойде в края на срещата след дузпа изпълнена от Ивелин Димитров, изработена от Павел Пенчев.

Следващите срещи на юношеския отбор на "Янтра" са на 31.03, 07.04 и 14.04. Другата седмица гостуват на "Спартак 1919" в Плевен, а на 7-ми ще се срещнат с "Монтата". На 14-ти април отново срещата е домакинска, а гости ще са "Чавдар" /Бяла Слатина/.

Автор: zaGabrovo
Обратно   Печат Добавена 25.03.2011 13:25