Изработка на сайт

Казанлък инфо

Елате в Габрово

Отборът от Трявна тръгна с победа

В мач от първенството на Северозападната "В" група отбора на "Трявна" надигра "Левски 2007" с изразителен резултат. В срещата от 17-я кръг "Трявна" гостуваха на "Левски 2007" и спечелиха ценни три точки от това гостуване. Резултатът за тревненци беше открит още в началото от автогол, след центриране на Павел Велчев. Играта на гостите вървеше и до края на полувремето успяха да натупат актив от три гола. Головете отбелязаха Иван Лесев и Ники Банов.

През второто полувреме и двата отбора се поизмориха, но това не попречи на Георги Христов да увеличи преднината на на 4:0. "Левски 2007" все пак успяха да вкарат едно почитно попадение, с което срещата завърши 1:4.

След този мач "Трявна" се изкачва на 10-то място във временното класиране след 17-я кръг на първенството на Северозападната "В" група. До момента имат 22 точки и 21:21 голова разлика. Дряновксият "Локомотив" пък отстъпи с минималното 0:1 при гостуване на "Академик" /Свищов/. След този мач те се бетонираха в дъното на таблицата със само 4 точки.

След този кръг на първо място в групата са са "Бдин" /Видин/ с 37, на второ "Ботев" /Козлодуй/ с 36, а на трето "Локомотив" /Мездра/, който игра с местния "Янтра" с 29 точки. В дъното са "Левски 2007" /Левски/ с 16 точки, "Гигант" /Белене/ с 13 точки и "Локомотив" /Дряново/ с 4 точки.

Автор: zaGabrovo
Обратно   Печат Добавена 14.03.2011 09:29