Изработка на сайт

Казанлък инфо

Елате в Габрово

Бъки загуби от вечния си съперник Етър 64

При втората си среща за сезона срещу шампиона "Етър 64", габровският отбор "Бъки" претърпя отново поражение. Този път срещата между двата отбора завърши 27:25 гола. Двубоят се изигра в Двореца на културата и спорта "Васил Левски" в град Велико Търново.

В началото на срещата се очакваше да има домакински натиск, но се случи точно обратното момичетата от "Бъки" поведоха в резултата и поддържаха преднина, но в 25-та минута нещата се преобърнаха. Домакините изравниха и обърнаха в резултата в своя полза - 13:12. До полувремето "бъкитата" не можаха да отбележат нито веднъж, а колежките им добавиха още 3 гола и така се стигна до 16:12.

През второто полувреме нещата станаха още по-трудни. Определено играта на "Бъки" не вървеше. До средата на второто полувреме те успяха да вкарат само веднъж, а домакините в това време трупаха аванс. В края с последни сили "бъкита" се опитаха да догонят съперника си в резултата, но малко не им достигна и срещата завърши при резултат 27:25.

Най-резултатна за "Бъки" беше Лорета Максимова. Тя не пропусна да отбележи в седем от изстрелите си. След нея с пет попадения е Роксана Радева, а за останалите се разписаха Силвия Атанасова, Ралица Тодева, Невена Малчева, Вики Христова и Анита Бучева.

След тази среща "Етър 64" заема твърдо първото място. "Бъки" са на втора позиция. Следват още два кръга в редовния сезон на хандбалното първенство, след което следват плейофите.

Автор: zaGabrovo
Обратно   Печат Добавена 05.04.2011 10:47